100 päeva märk

Toetades uut traditsiooni esimese 100 õpetajapäeva tähistamiseks, oleme loonud koostöös tunnustatud teenete- ja ametimärkide tootja Roman Tavastiga spetsiaalse 100 õpetajapäeva märgi.

See on märk, kust leiab sümbolina meie eesti keele erilise tähe, õpetaja-sõna esimese tähe. Märgis peitub number sada, mis loob visuaalse seose ka Eesti 100. sünnipäevaga, ning lõpmatuse sümbol, kandes mõtet, et õpetaja mõjutab igavikku.

Märki saab osta just nüüd, 2017/18 õppeaasta tähistamiseks, aga ka varasema 100 esimese õpetajapäeva tunnustamiseks - märgile tehakse vastava õppeaasta numbritega graveering.

Märki kingituseks ostes ei tule karta, et ühele inimesele tehakse tarbetult mitu märki - peame saajate üle arvestust ja anname Teile märku, kui samale inimesele juba märk tellitud on.* * * Märki saab tellida siin * * * 
Tellimuse täitmise aeg kooskõlastatakse Teiega jooksvalt.


Märgi loomist toetas projekti "Alustavat õpetajat toetavate koolide koostöövõrgustiku laiendamine: alustavate õpetajate kaasamine ja väärtustamine" vahendusel Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. 
Tutvuge projektiga lähemalt

Märgi tootmisprotsessi kohta saate lähemalt lugeda siin