100 päeva märk

Toetades uut traditsiooni esimese 100 õpetajapäeva tähistamiseks, oleme loonud koostöös tunnustatud teenete- ja ametimärkide tootja Roman Tavastiga spetsiaalse 100 õpetajapäeva märgi.

See on märk, kust leiab sümbolina meie eesti keele erilise tähe, õpetaja-sõna esimese tähe. Märgis peitub number sada, mis loob visuaalse seose ka Eesti 100. sünnipäevaga, ning lõpmatuse sümbol, kandes mõtet, et õpetaja mõjutab igavikku.

Märki saab osta nii päris esimese 100 õpetajapäeva tähistamiseks kui ka laiemalt õpetajana tegutsemise tunnustamiseks - märgile tehakse just selle õppeaasta numbritega graveering, kui õpetajatööd alustati.

Märki kingituseks ostes ei tule karta, et ühele inimesele tehakse neid mitu - peame saajate nimede üle arvestust ja anname Teile märku, kui samale inimesele juba märk tellitud on.

Ühe märgi hind on 39 eurot, selles sisaldub ka üleandmiseks ja märgi hoidmiseks väärikas karbike ning kulleriga kättetoimetamiskulu.* * * Märki saab tellida siin * * * 
Tellimuse täitmise aeg kooskõlastatakse Teiega jooksvalt.


Märgi loomist toetas projekti "Alustavat õpetajat toetavate koolide koostöövõrgustiku laiendamine: alustavate õpetajate kaasamine ja väärtustamine" vahendusel Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. Märgi loovdisaini autor on Triin Noorkõiv. 
Tutvuge projektiga lähemalt

Märgi tootmisprotsessi kohta saate lähemalt lugeda siin