kolmapäev, 16. juuni 2021

Millisel viisil on Sinu kool alustavat õpetajat toetav kool?

Anna meile märku! Tähtaeg: juuli lõpp.

Ootame sisendit kõigilt, kes alustasid koolis õpetamistööd 2019. aastal või hiljem - jagage ja tunnustage oma koolide tegevusi, mis on aidanud teil õpetajaametisse sisse elada. 

Küsimustiku leiate siin.

Oleme väga tänulikud mistahes abi eest info levitamisel hiljuti alustanud õpetajateni. Näiteks jagage nendega Facebookis postitust või edastage alljärgnev kiri. 


* * 

Tere! 

See kiri on Sulle, kui alustasid õpetajatööd 2019. aastal või hiljem. See kiri on ka Sulle, kui tunned mõnd õpetajat, kes alustas õpetajatööd 2019. aastal või hiljem: ole hea ja aita infol temani jõuda. 

Et uued õpetajad võiksid võimalikult sujuvalt ja sisukalt õpetajatöösse sisse elada, kogume infot koolide tegevuste kohta, mis seda on toetanud. Kui tunned, et oled saanud oma koolis õpetajatöö alustamisel vajalikku tuge ja tähelepanu; kui oled kogenud, et oled õiges kohas; kui tead, et Sinu kool on teinud pingutusi Sinu vastuvõtmiseks õpetajate perre ja aitab Sul samm-sammult olla järjest parem õpetaja, palun vaata edasi siia: https://bit.ly/2021-tunnustamine

Ootame märguandeid Sinu kogemustest juuli lõpuni, et koos väärtuslikke tegevusi tunnustada ja jagada neid innustuseks koolidega üle kogu Eesti. 

Aitäh Sulle ette! 

Parimate soovidega
Alustavat õpetajat toetava kooli meeskond ja koostööpartnerid

www.alustavatõpetajattoetavkool.ee